O mnie

Jak nie spaść z księżyca...

Moja historia

Nazywam się
Paweł Ambrożewicz

Jestem arteterapeutą (2-letnie studia podyplomowe z dziedziny Arteterapii i Terapii zajęciowej organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury oraz WSFiZ w Białymstoku), pedagogiem o specjalizacji kulturoznawczej (Uniwersytet w Białymstoku), plastykiem (Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu) i muzykiem. 

Przez ostatnie 13 lat pracowałem jako terapeuta i prowadziłem arteterapię (głównie plastykoterapia, muzykoterapia oraz biblioterapia) dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Klubie Pacjenta „Przystań” w Stowarzyszeniu na rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej w Białymstoku.  Prowadziłem arteterapeutyczne warsztaty oparte na psychologii C. G. Junga oraz warsztaty z zakresu terapii przez sztukę dla rodzin i opiekunów osób z zaburzeniami psychicznymi.

Interesuje się psychologicznymi i terapeutycznymi aspektami procesu twórczego, znaczeniem kultury i sztuki w życiu człowieka oraz zagadnieniami z obszaru psychologii głębi i psychoanalizy, filozofii i religii. Od wielu lat tworzę i gram muzykę. Duszę dla muzyki sprzedałem grając w Black Birds Theater. W ostatnich latach nagrałem parę płyt z zespołami Ilo&Friends i BIAŁKA/BABUKA oraz Waterville. Obecnie gram w zespole Ilo&Friends. Jestem twórcą muzycznego projektu SAW LAMB. Współtworzyłem muzykę do filmu i paru spektakli teatralnych. Maluję i rysuję rzadko, ale od serca. Jestem uzależniony od książek i syntezatorów.

167+
Interwencji arteTerapeutycznych

Specjalista z zakresu arteterapii w oparciu o doświadczenie zawodowe, wykształcenie i zdobyte kwalifikacje

82+
Działań
artystycznych

Specjalista w zakresie sztuki w oparciu o burzę uczuć, refleksji, instynktu oraz silnej, wewnętrznej potrzeby

Kreatywność
88%
Doświadczenie
92%
Włożone serce
96%

Galeria

Miło mi Cię poznać

Jesteś gotowy/a
popatrzeć na księżyc